Вакцинація від COVID-19: коли робити і що треба знати


 У зв'язку із швидким поширенням covid-19, влада кожної країни намагається розробити та реалізувати максимально ефективні заходи щодо зменшення кількості хворих. Один з таких заходів – масове вакцинування. Це єдиний спосіб захистити життя та здоров'я населення, через те, що ліків від covid19 ще не існує.
Хвороба не обирає, заразитися можуть люди будь-якого віку таВакцина проти COVID-19 національності. Але найнебезпечніша вона для людей з хронічними захворюваннями.    Тому ця категорія населення повинна щеплюватися обов'язково. 
Вакцинація в Україні має немало труднощів, тому, що багато людей не довіряє так швидко розробленій вакцині. Насправді дійсно, вченим вдалося розробити вакцину в рекордні строки. Але це не значить, що їй не варто довіряти. Дослідження проводилися згідно з міжнародними стандартами та принципами доказової медицини. Тільки після повного тестування та перевірки безпеки та ефективності, вакцина була дозволена до використання.
Всесвітня Організація Охорони Здоров'я з залученням великої кількості незалежних технічних органів перевіряє безпеку вакцин, які зараз доступні в Україні. Всі зразки прийшли суворі клінічні випробування, мають підтверджену безпеку.
Ще один міф, який є стосовно вакцинації ковід – недостатня ефективність даного заходу. Насправді щеплення запобігає появі ускладнень та полегшує перебіг хвороби. У багатьох випадках рятує пацієнта від смерті. Навіть якщо людина, яка отримала дозу вакцини, захворіє, вона перенесе захворювання легше, не потрапивши до лікарні та на кисневу терапію.
Наразі вакцинація українців проводиться такими вакцинами:

  1. AstraZeneca. Британсько-шведський продукт, розроблений у тісній співпраці з Оксфордським університетом. Виготовляють препарат у республіці Корея, Великій Британії та Європейському Союзі. Вимагає дві дози вакцинація, інтервал між якими складає 12 тижнів.
  2. Comirnaty / Pfizer-BioNTech. Це мРНК вакцина від німецьких вчених-біотехнологів. Розроблена у співпраці з американським концерном Pfizer. Вакцинація проводиться двома дозами з інтервалом 21-28 днів. Підходить для екстреного використання.
  3. CoronaVac / Sinovac Biotech. Інактивована вакцина від китайських біофармацевтів. Щеплення проводиться двома дозами з інтервалом 14-28 днів. Прививка більшістю пацієнтів переноситься добре. 

Реакції, які виникають на вакцину – є звичайною відповіддю організму на введення антитіл. Частіше всього на місці ін'єкції виникає почервоніння та біль, може спостерігатися підвищення температури. Рідкісною реакцією є алергія, може бути анафілактичний шок у перші хвилини після щеплення. Тому потрібно деякий час затриматися в пункти вакцинації, щоб вам надали екстрену допомогу.

Якщо я зараз хворію, чи потрібно чекати одужання, щоб вакцинуватися?

 Вакцинація у світі проводиться по єднальним алгоритмом та стандартами. Вакцина від коронавірусу Якщо людина має симптоми застудних захворювань, це може бути covid-19. Варто пересвідчитися, чи є антитіла в крові, пройшовши тест та дочекавшись одужання. В першу чергу, це пов'язано з тим, що, прийшовши до медичного закладу, такі пацієнти можуть заразити інших працівників та відвідувачів. Краще приходити на вакцинацію здоровим. Взагалі, немає протипоказань для щеплення з температурою, кашлем, нежитю. 
Якщо у людини інкубаційний період, вакцинуватися можна. Це не впливає на тяжкість перебігу захворювання та виникнення побічних реакцій. Після одужання також дозволене щеплення, але лікарі рекомендують відкласти його на три місяці, мотивуючи це тим, що у такого пацієнта і так є природний імунітет. Вакцина може знадобитися іншим, хто ще не переніс covid-19.

Переваги використання швидкого тесту на антитіла COVID, якщо захворів 

тест на антитіла

При виникненні будь-яких симптомів вірусного захворювання, не можна ігнорувати вірогідність covid-19, адже у різних людей вірус проходить по-різному. Так як ви можете бути потенційно небезпечними для оточуючих, варто одразу купити тест на антитіла до коронавірусу. У домашніх умовах можна за декілька хвилин дізнатися, чи є у вас ковід, та відповідно правильно спланувати лікування, щоб убезпечити себе від ускладнень. 
BEST TEST - це надійна торгова марка, яка гарантує канадську якість та пропонує експрес-тести для самостійної діагностики коронавірусу. Ефективність тестів складає 99%. Тест дозволяє виявити антитіла IgM та IgG до SARS-COV-2 в зразках плазми, сироватки або цільної крові людини.

Переваги замовлення тесту в нашій компанії

Купити тест на антиген може кожен, адже вартість його доступнатест на антиген. Переваги використання тесту:

  • швидка перевірка себе та членів своєї сім'ї на ймовірність хвороби covid-19, у тому числі і безсимптомного її перебігу;
  • можливість відрізнити коронавірусну інфекцію від респіраторного захворювання;
  • ефективний спосіб убезпечити себе та оточуючих від ризиків при співпраці з великою кількістю людей;
  • проста та доступна інструкція;
  • наявність ліцензії та підтвердження міжнародними сертифікатами.

Аналіз на антиген займає не більше 20 хвилин і дасть вам і вашій сім'ї впевненість та ясність відносно захворювання. Усі тести виготовлені в Канаді і являються гарною альтернативою діагностиці ПРЛ.
 Замовити тест на антиген можна на нашому сайті або купити в торговельних мережах чи в інтернет-магазинах. Пам'ятайте, вакцинація від covid — наразі єдиний спосіб захистити себе та рідних!